O Firmie

Witamy na stronie firmy . Zajmujemy się hodowlą, reprodukcją i sprzedażą najwyższej jakości nasion buraków cukrowych. Nasze odmiany zapewnią Państwu osiągnięcie najlepszych wyników na plantacjach buraczanych. Wysoki plon korzeni, bardzo dobra zawartość cukru oraz wyróżniająca się zdrowotność odmian Maribo Seed to nasz atut i powód do dumy.

Firma  powstała w 1920 roku z inicjatywy duńskich rolników, plantatorów buraka cukrowego. Rozpoczęli oni działalność hodowlaną na własne potrzeby. Z czasem profil firmy uległ rozszerzeniu i nastąpiła jej międzynarodowa ekspansja. Dzięki przemyślanej strategii oraz współpracy z plantatorami, oraz przemysłem cukrowniczym odnotowujemy wiele sukcesów na całym świecie. Obecnie jesteśmy widoczni wszędzie tam, gdzie uprawiane są buraki cukrowe.

Przez dziesięciolecia firma zajmowała się produkcją nasion buraka cukrowego na potrzeby rolników oraz cukrowników. Nasze odmiany znane są z bardzo dobrego plonowania oraz wysokiej zawartości cukru. Od kilku lat rejestrujemy wyłącznie odmiany odporne na rizomanię i tolerancyjne na chwościka burakowego. Sukces plantatorów uprawiających odmiany buraków cukrowych Maribo Seed jest również naszym sukcesem.