Ukraine

Марібо Сід – міжнародна компанія-оригінатор насіння цукрових буряків з повним циклом виробництва з розвинутою селекцією, насінництвом, підготовкою насіння на власному заводі та розвинутою мережею продажів в понад 30 країнах. Центральній офіс і сучасні виробничі потужності знаходяться на острові Лолланд Південно-Східної частини Данії в м. Холебі.

Історично Марібо Сід тісно співпрацює з індустрією цукроваріння і в повній мірі розуміє вимоги виробників цукру на заводах та актуальні виклики, що стоять перед агрономічними службами господарств.

Повертаючись в минуле, ще в 1920 році компанія була заснована саме об’єднанням цукрових заводів Данії для гарантованого забезпечення насінням та планомірного покращення урожайності.

З того часу Марібо Сід розробила широкий асортимент гібридів цукрових буряків різних типів під назвою МАРІБО. Основою успіху виробництва стало вдале поєднання високого генетичного потенціалу урожайності з стійкістю до відомих патогенів. Висококваліфікований персонал та сучасне обладнання забезпечують дотримання високих внутрішніх стандартів доробки насіння на заводі.

Крім цукрових буряків, Марібо Сід пропонує свої досягнення в селекції кормових буряків та польового гороху.